Wykorzystanie enova365 w zarządzaniu zasobami ludzkimi i płacami

Wykorzystanie enova365 w zarządzaniu zasobami ludzkimi i płacami: Możliwości i korzyści

Oprogramowanie ERP enova365 to wyjątkowo zaawansowany system, który może z powodzeniem spełniać funkcję programu kadrowego do efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi i płacami. Narzędzie to dysponuje specjalnym modułem, pozwalającym na uzyskanie szybkiego dostępu do danych o pracownikach. Oprogramowanie enova365 jest przy tym wyjątkowo intuicyjne i proste w obsłudze, dzięki czemu znacząco usprawnia funkcjonowanie działu kadrowo-płacowego w przedsiębiorstwie.

Bezpośredni dostęp do danych

Oprogramowanie ERP enova365 w znacznej mierze ułatwia tworzenie umów dla nowych pracowników, zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu, aneksów oraz wielu innych kluczowych dokumentów kadrowych. Program kadrowo-płacowy gwarantuje przy tym swobodny dostęp do informacji i ewidencji historii zatrudnienia w jednej kartotece, w tym do nawet kilku lat wstecz. System umożliwia zarazem łatwe rejestrowanie czasu pracy czy nieobecności osób zatrudnionych w jednym miejscu. Za pomocą enova365 da się bez problemów importować danych z automatycznych rejestratorów czasu pracy. Oprogramowanie to pozwala użytkownikom na uzyskiwanie zautomatyzowanych powiadomień o ważnych terminach, np. szkoleń BHP, badań lekarskich czy dobiegających końca umów o pracę z możliwością ich kompleksowej obsługi i rejestracji.

Efektywna samoobsługa pracownicza

Usługi księgowe zapewniane przez program enova365 wiążą się z przydatną funkcjonalnością, którą zapewniają specjalne pulpity pracownicze. Za ich pomocą można udostępniać poszczególne funkcje oprogramowania pracownikom przedsiębiorstwa. osoby zatrudnione będą dzięki temu w stanie samodzielnie składać różne wnioski elektronicznie, niezależnie od rodzaju organizacji. Takie rozwiązanie automatyzuje wiele rutynowych czynności, a tym samym oszczędza czas pracowników i kierowników działu. Księgowość ulega usprawnieniu również dzięki możliwości automatycznego wyliczania zastępstw, co odbywa się na podstawie danych dotyczących wniosków urlopowych złożonych przez pracowników. W połączeniu z odpowiednim modułem, oprogramowanie pozwala też na automatyczne przesyłanie dokumentów do wybranych osób zgodnie ze strukturą podmiotu.

miejsce na foto1

Proste i szybkie rozliczanie płac

Biuro rachunkowe korzystające z oprogramowania enova365 może łatwo i szybko rozliczać wszystkie wynagrodzenia. System ten da się dowolnie skonfigurować, dzięki czemu osoby zatrudnione w dziale kadr i płac sprawnie obsługują wynagrodzenia obowiązujące w ramach etatów na bazie umowy o pracę czy też na podstawie umów cywilnoprawnych. Oprogramowanie jest przy tym przystosowane do obsługi praktycznie dowolnej firmy, niezależnie od charakteru działalności. Program sprawdzi się także w przypadku instytucji państwowych. Outsourcing finansowo księgowy z jego wykorzystaniem oferuje firma Neofin, a z jej usługami można zapoznać się tutaj. W ramach obsługi zapewniana jest pełna księgowość. System dodatkowo zapewnia dostęp do funkcji, które umożliwiają realizację wyliczeń wielo-walutowych. Takie rozwiązanie ma szczególne znaczenie w przypadku działalności międzynarodowych.

Sprawna obsługa rekrutacji i deklaracji

Program enova365 zapewnia też efektywne wsparcie dla działu HR, gwarantując oszczędność czasu poprzez redukcję zadań realizowanych cyklicznie. Oprogramowanie umożliwia wspiera operacje związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, pomagając w organizacji pracy, ustalaniu wynagrodzeń czy ocenie skuteczności pracowników. System da się też łatwo dopasować do indywidualnych wymagań firmy. Biuro księgowe korzystające z enova365 może szybko rozliczać deklaracje PIT i ZUS oraz sprawnie je generować, zyskując przy tym pewność ich zgodności z przepisami dzięki ciągłym aktualizacjom. Niemałą zaletą pozostaje możliwość importu danych bezpośrednio do programu Płatnik, co zajmuje zaledwie kilka minut. System ułatwia ponadto comiesięczne sporządzanie deklaracji cząstkowych, a na koniec roku w systemie da się błyskawicznie wygenerować e-deklaracje PIT dla pracowników i samego przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.