Para jedzie samochodem kupionym w leasingu

Zalety skorzystania z leasingu samochodowego

Leasing to forma finansowania środka trwałego ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród firm, jak również jednostek indywidualnych.

Osoba korzystająca z takiego rozwiązania staje się użytkownikiem pojazdu, który wchodzi w skład floty instytucji wewnętrznej. Oznacza to, że może z niego w pełni korzystać ale nie staje się jego właścicielem. Umowa opiera się na wpłacie początkowej oraz ratach wpłacanych regularnie przez odbiorcę. Po zakończeniu zobowiązania klient ma do dokonać zakupu produktu w niższej cenie bądź zrezygnować, co powoduje, że pojazd pozostaje w asortymencie przedsiębiorstwa. Propozycja ta świetnie sprawdza się w przypadku klientów, którzy potrzebują samochodu jedynie na określony czas bądź nie posiadają funduszy na jego zakup.

Zalety leasingu samochodowego

Do podstawowych zalet płynących ze skorzystania z leasingu samochodowego kalkulator jest proporcjonalnie niska wpłata początkowa, korzystne zabezpieczenie budżetu, małe wymogi dotyczące dokumentacji oraz ogromna elastyczność w zakresie udziału własnego. Wybór metody powinien być adekwatny do kierunku prowadzonej działalności. Czegoś innego będą potrzebowali właściciele oddziałów medycznych niż osoby prowadzące działalność rolniczą.

Co wybrać?

Chcąc podjąć trafną decyzję warto udać się do specjalistów w tej dziedzinie czyli firmy CLS. Działa ona na rynku z powodzeniem już od 15 lat. Ten okres pozwolił zdobyć doświadczenie i wiedzę z zakresu potrzeb i oczekiwań odbiorców. Szeroka współpraca z bankami i instytucjami pozwala proponować korzystne, zróżnicowane produkty. Wykwalifikowania pracownicy podczas selekcji rozwiązań kierują się przede wszystkim możliwościami oraz kryteriami petentów. To powoduje, że zyskują oni satysfakcje, zadowolenie oraz stabilny budżet niezbędny w każdej branży. Dużym udogodnieniem CLS jest kalkulator rat leasingowych, który pozwala szybko ustalić wymaganą składkę, przez co przedsiębiorca wie na jakie wydatki musi się przygotować. W zakresie usług znajduje się także doradztwo przy wyborze kredytów oraz ubezpieczeń. Specjaliści przedstawią wszystkie ważne informacje dotyczące produktów bezpośrednio w oddziałach bądź za pośrednictwem strony internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.