Mężczyzna trzyma telefon z wymienioną szybką

Wymiana szybki w iPhonie — co warto wiedzieć?

W momencie zbicia szybki nie jest konieczna od razu jej wymiana. Wszystko zależy od tego, jak rozległe są jej obrażenia. Jeżeli szybka Twojego iPhone posiada po uderzeniu duże wgłębienia, warto jednak interweniować jak najszybciej. W tym artykule skupimy się na wymianie szybki w poszczególnych modelach tych smartfonów.

iPhone 11 — wymiana szybki

Wymiana szybki iPhone 11 jest usługą, która powinna być zlecona firmie profesjonalnej w tym kierunku, by Twoje oczekiwania zostały spełnione. Warto w tym przypadku dobrze przeszukać fora internetowe, oraz zainteresować się szeregiem opinii dotyczących wykonywanych usług przez dane firmy. W tym przypadku nie powinno się oszczędzać, jeżeli zamierzasz korzystać z tego telefonu jeszcze przez długi czas. Sugeruj się również doświadczeniem, jakie posiada firma. Jeżeli działa w ten branży od lat, warto skorzystać z jej usług, by mieć pewność oraz gwarancję, która przełoży się na długi czas dalszego funkcjonowania Twojego sprzętu.

Niektóre firmy (w większych miastach) oferują mobilną naprawę Twojego iPhone’a. Wystarczy, że umówisz się na wizytę, a zespół jest w stanie przyjechać w miejsce przez Ciebie wyznaczone, przez co czas oczekiwania na naprawę znacznie się zmniejsza.

iPhone 11 pro oraz pro max

Produkt miał swój debiut w roku 2019, dzięki swej funkcjonalności zabłysnął niczym słońce wychodzące po zaćmieniu. Dla wielu wydawał się on urządzeniem niezawodnym, wprawdzie tak też było i jest nadal. Jak wiadomo, każdy telefon posiada swego rodzaju mankamenty, nie wszystkie części są także wytrzymałe na różnego rodzaju uderzenia. Wymiana szybki iPhone 11 Pro także w wielu przypadkach ulegała uszkodzeniom, czy to podczas upadku z większej wysokości, jak również w kieszeni podczas złego pochylenia. W niektórych przypadkach szybka pęka i tworzy się na niej tzw. pajęczynka, czasem zaś po upadku rozsypuje się, wyglądem przypominając ekran obsypany piaskiem. 

Naprawa takiej szybki działa na zasadzie rozmontowania obudowy, zdemontowaniu całego modułu dotykowego oraz głośnika, modułu zarządzającego Face ID, a także mikrofonu.  Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max, wygląda w ten sam sposób. Cały zabieg odbywa się w specjalnym pomieszczeniu, lub komorze, w której nie ma pyłu. Przez co chroni telefon, przed dostaniem się do niej zanieczyszczeń. Wymiana szybki  w urządzeniach iPhone jest dość prostym zabiegiem dla osób, które się w tym specjalizują. Dodatkowo czas oczekiwania na naprawę jest znacznie skrócony. 

Podsumowanie naprawy

Po wykonaniu operacji Twój iPhone wygląda jak nowy. Wymieniony wyświetlacz posiada wszystkie funkcje, które posiadał jego poprzednik, przy czym w ogóle się od niego nie różni. Ponadto zakres barw jak i cały szereg innych funkcji spełnia wymagania smartfona, którego nabyłeś podczas zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.