osoby przy biurkach pracują w burze serwisowym

Co powinno zapewniać idealne biuro serwisowane?

Dobrze wyposażone biuro oraz jego wygodna lokalizacja mogą w pozytywny sposób wpływać na motywację i efektywność pracowników. Nie zawsze pracodawca ma możliwość osobistego urządzenia przestrzeni biurowej i zakupienia do niej niezbędnego sprzętu. Czasami potrzebuje również dodatkowego wsparcia w kwestiach administracyjnych i organizacyjnych. Niekiedy jest to związane z otwieraniem nowego działu firmy w obcej lokalizacji, czy szybkim rozbudowywaniem swojego zespołu. Właśnie wtedy świetnie sprawdza się usługa — biuro serwisowane. Co powinno zapewniać, aby zadowolić pracowników?

Biuro serwisowane w dogodnej lokalizacji

Podstawą jest adres, który będzie nie tylko dobrą reklamą, np. ze względu na położenie w centrum dużego miasta, ale również dobrze skomunikowany z różnymi dzielnicami. Pracownicy oraz klienci nie powinni mieć problemów z dostaniem się do biura zarówno transportem publicznym jak i prywatnym samochodem. Przeszkodą mogą być oczywiście korki, jednak na to narażeni są kierowcy i pasażerowie nawet w niewielkich miejscowościach. Prestiżowa lokalizacja jest w stanie nadrobić tę małą słabość, dzięki bliskości wielu interesujących i docenianych punktów gastronomicznych, kulturalnych i biznesowych.

Wygodne warunki do pracy

Biuro serwisowane jest kompleksowo wyposażone, a przy tym spełnia indywidualne potrzeby firm, które z niego korzystają. Oznacza to, że klient sam decyduje o tym co musi znaleźć się w powyższej przestrzeni, w tym ile stanowisk należy przygotować. Ponadto pracownicy mają stały dostęp do drukarek, ksero, skanerów i projektorów, a po wcześniejszym zgłoszeniu mogą również skorzystać np. z sali szkoleniowej. Właściciel firmy nie musi martwić się o dodatkowe wydatki na sprzęt biurowy czy ekipę sprzątającą. Ponadto osoby korzystające z biura mogą przebywać w częściach wspólnych — recepcji, kuchni oraz łazience. Dostęp do biura jest całodobowy, a więc to członkowie zespołu ustalają, kiedy jest najdogodniejsza pora na przeprowadzenie spotkania czy rozpoczęcie pracy nad projektem.

Profesjonalna pomoc

Biuro serwisowane to nie tylko pomieszczenie. Firmy oferujące tę usługę zapewniają także kompleksowe wsparcie w sprawach administracyjnych oraz organizacyjnych. To na ich barkach spoczywa zakup odpowiedniego wyposażenia oraz aranżacja wnętrza. Profesjonalnie przeszkolona załoga recepcji może przyjmować gości, pomóc w zaplanowaniu wyjścia integracyjnego czy wskazać najciekawsze miejsca do zwiedzenia podczas wizyty w danym mieście.

Jasne zasady współpracy

Warto wybrać biuro serwisowane, które posiada przejrzyste i elastyczne zasady współpracy. Oprócz całodobowego dostępu do przestrzeni klient może liczyć również na przewidywalność kosztów oraz indywidualne podejście. Wybrane pomieszczenie jest w 100% dostosowane do potrzeb jego zespołu i może ulegać przemianom wraz z ewolucją organizacji. W porównaniu do tradycyjnego najmu nie trzeba martwić się o bardzo restrykcyjne terminy korzystania z usługi. Można wybrać opcję na czas określony lub nieokreślony (z miesięcznym okresem wypowiedzenia), ale w razie potrzeby skonsultować zmianę modelu lub rezygnację z usługi. Pracownicy biura serwisowanego na pierwszym miejscu stawiają pomoc biznesom, które zdecydują się nawiązać z nimi współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.