Oglądanie filmów

Filmy o ludziach sukcesu

Nie wiesz, co obejrzeć w sobotni wieczór lub na co wybrać się do kina z przyjaciółmi? Dziś przedstawiamy kilka filmów, które są nie tylko dobrą rozrywką, ale także mogą zainspirować i zachęcić do działania we wszystkich sferach życia.

Ocean’s Eight

Ciekawa komedia z pogranicza kryminalnych, trzymających w napięciu, ze wspaniałą obsadą: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson i… Rihanna! Pełna emocji opowieść o pragnieniu wzbogacenia się, niekoniecznie w legalny i bezpieczny sposób… Film do obejrzenia na dużym ekranie, w dodatku kino Wrocław oferuje specjalne zniżki na wakacje!

Bogowie

Film, który ma już kilka lat i pochodzi spod ręki polskiego reżysera Łukasza Palkowskiego. W roli głównej Tomasz Kot jako Zbigniew Religa, o dramatycznej walce z przeciwnościami i polską rzeczywistością, zakończony niewiarygodnym sukcesem. Postać Zbigniewa Religi jako buntownika, który konsekwentnie dąży do realizacji swojego życiowego celu: przeszczepu serca, z którym pacjent mógłby odzyskać nowe życie. Nakręcona z rozmachem produkcja otrzymała Złote Lwy na 39 Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Aviator

W roli głównej Leonardo di Caprio jako Howard Hughes, założyciel własnych linii lotniczych oraz milionera. Film opowiada historię typową dla „american dream”, historię człowieka, który uporowi i ciężkiej pracy doszedł do wielkiego sukcesu. Film zdobył 11 nagród na całym świecie oraz ponad 50 nominacji.

Praktykant

W filmie w rolę emeryta, który obrał rolę praktykanta w nowoczesnej korporacji wcielił się niezastąpiony Robert DeNiro, a rolę jego szalonej opiekunki i szefowej niezastąpiona Anne Hathaway. To bardzo przyjemne, rodzinne kino, opowiadające o życiowych wartościach i wyborach, pouczające i wprawiające w pozytywny stan.

Steve Jobs

Każdy powinien zapoznać się z biografią człowieka, który zrewolucjonizował XX i XXI wiek wprowadzając do powszechnego obiegu komputery osobiste i osiągając spektakularny sukces dzięki kolejnym produktom, które w naszych czasach stały się synonimem pewnej społecznej przynależności. Z filmu możemy wyciągnąć, jak nauczyć się siły perswazji, tak koniecznej w przetrwaniu codzienności.

1 thought on “Filmy o ludziach sukcesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.